O společnosti

Společnost Aldip s.r.o. se zabývá poskytováním a zprostředkováním nebankovních půjček všech typů, byla založena skupinou finančních specialistů, kteří jsou v oboru od roku 2007 a znají bankovní i nebankovní produkty napříč trhem. Naši finanční specialisté pomáhají ročně přes 1 000 klientů řešit jejich finanční potřeby.

Za naše největší přednosti považujeme rychlost a širokou nabídku možností, jak finance získat. Velmi často se u nás obejdete bez ručitele a žádné poplatky předem u nás nečekejte. Nabízíme půjčky klientům s pravidelným měsíčním příjmem: zaměstnaní, důchodci, rentiéři, MD, podnikatelé nebo pro ty, kteří mají možnost ručit majetkem (movitým i nemovitým). Nejčastěji řešíme klienty, kteří hledají půjčky od 4 999,- do 2 000 000,- Kč, ale dokážeme i více.

Kromě půjček můžeme také nabídnout: pojištění osob i majetku, investice, stavební spoření, hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, prodej realit a další. Půjčky od společnosti Aldip s.r.o., jsou tím pravým řešením pro všechny, kdo potřebují rychle získat peníze.

Žádost o půjčku lze podat online nebo telefonicky, celý proces je velmi jednoduchý a rychlý.